Uždaros medicininės šlepetės vyrams. Vyriška medicininė avalynė.

Medikai dėvi uždaras šlepetes siekdami užkirsti kelią infekcijų plitimui ir išlaikyti higienos standartus. Uždaro tipo šlepetės yra labiau higieniškos, nes jos apsaugo nuo dulkių, nešvarumų, mikrobų ir bakterijų, kurios gali būti ant grindų ir gali būti perkeltos į sterilias zonas arba ant pacientų.

Uždaros medicininės šlepetės vyrams yra patogesnės, jos apsaugo nuo netyčinių slipimų ant lygaus paviršiaus. Tai taip pat padeda kurti tvarkingą ir profesionalią išvaizdą, kuri yra labai svarbi medicinos srityje.

Uždaros medicininės šlepetės vyrams:
  • Uždara priekinė dalis – kad pėdos būtų apsaugotos nuo dulkių, nešvarumų, mikrobų ir bakterijų, kurie gali būti ant grindų ar kt. paviršių.
  • Neslystantis padas – medicininės šlepetės turi specialų neslystantį padą, tokiu būdu užtikrina saugumą ant lygaus paviršiaus ir būtų sumažintas rizikos nesėkmių.
  • Higieniškos – medicininės šlepetės yra sukurtos taip, kad būtų lengvai nuplauti ir dezinfekuoti, kad išlaikyti aukštus higienos standartus.
  • Komfortiškos – medicininės šlepetės yra pagamintos iš minkštos, lengvos ir patogios odos arba sintetinės medžiagos, kuri sumaža nuovargio jausmą.
  • Dažniausiai baltos spalvos, nes reprezentuoja medicinos srityje dirbančių asmenų profesionalumą. Tuo pačiu balta spalva simbolizuoja švarą ir higienos reikalavimus.

Visų šių ypatybių dėka гždaros medicininės šlepetės vyrams yra būtinas ir svarbus medicinos personalo saugos ir higienos reikalavimų elementas. Dauguma medicinos įstaigų vadovaujasi vidinėmis taisyklėmis, kad visi, kurie įeina į patalpas, turi dėvėti specialias medicinines šlepetes ar kitą med.avalynę. Tokiu būdu įstaigos siekia užtikrinti savo darbuotojams, pacientams ir lankytojams maksimalią higieną ir saugumą.

Medicininės šlepetės vyrams nuo moteriškų medicininių šlepečių gali skirtis savo dizainu, spalva, dydžiu. UAB “Baltas stilius” prekiauja patogia ir ergonomiška avalyne, skirta medicinos darbuotojams. Išsirinkite Jums tinkamą!

Unisex medicininė avalynė 19000-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19000-01-55 Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>  

Unisex medicininė avalynė 19101-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19101-01-55. Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. DĖMESIO! Dydžiai: 36,38,43 yra

Unisex medicininė avalynė 19501-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19501-01-55. Baltos spalvos AWC basutės/šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. DĖMESIO!