Jei įsigyta prekė Jums nepatiko ar netiko – galite ją grąžinti, o mes Jums grąžinsime sumokėtus pinigus. Manome, jog sklandus problemų sprendimas – mūsų tolimesnio bendradarbiavimo garantas.

Grąžinimo taisyklės

1. Per 7 kalendorines dienas, nuo prekės gavimo, su mumis susisiekite – praneškite apie grąžinamą prekę el. paštu info@baltasstilius.lt arba telefonu +370 68555148. Laiške nurodykite užsakymo numerį, prekės grąžinimo priežastis, savo kontaktus bei sąskaitą, kurią gavote e-paštu, arba užsakymo numerį.

2. Per 14 kalendorinių dienų, nuo prekės gavimo, išsiųskite mums grąžinamą prekę per Lietuvos paštą, kaip registruotą siuntą (ar kitą Jums patogią siuntų tarnybą) adresu Žirmūnų g. 139  2 aukštas, LT-09120 Vilnius, bei mums praneškite apie išsiųstą prekę el. paštu info@baltasstilius.lt arba telefonu +370 68555148 – atsiųskite siuntos numerį (ar kitą informaciją, kurios pagalba galėtume sekti Jūsų išsiųstą siuntą).

3. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pats klientas.

Jūsų grąžinama prekė privalo būti:

  • originalioje bei siuntos pakuotėje, su originaliomis etiketėmis
  • nesugadinta
  • pilnos komplektacijos ( jeigu tai yra kostiumas/komplektas )
  • siunčiama, kaip registruotas siuntinys

Pinigų grąžinimo procedūra

  1. Gavę Jūsų grąžintą prekę, įvertiname, ar ji atitinka aukščiau nurodytas sąlygas.
  2. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Tokiu atveju dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo su Jumis susisieksime individualiai.
  3. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai pervedami į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios mokėjote už prekę, ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo Jūsų pranešimo apie grąžinamos prekės išsiuntimą el. paštu.