Jei įsigyta prekė Jums nepatiko ar netiko – galite ją grąžinti, o mes Jums grąžinsime sumokėtus pinigus. Manome, jog sklandus problemų sprendimas – mūsų tolimesnio bendradarbiavimo garantas.

Grąžinimo taisyklės

1. Per 7 kalendorines dienas, nuo prekės gavimo, su mumis susisiekite – praneškite apie grąžinamą prekę el. paštu info@baltasstilius.lt arba telefonu +370 65553707. Laiške nurodykite užsakymo numerį, prekės grąžinimo priežastis, savo kontaktus.

2. Per 14 kalendorinių dienų, nuo prekės gavimo, išsiųskite mums grąžinamą prekę į Lietuvos pašto filialą, Jeruzalės g. 4, Vilniuje; į Omnivos  Vilniaus Jeruzalės IKI paštomatą arba paštomatus esančius prie Vilniaus Šaltinėlio IKI,  bei mums praneškite apie išsiųstą prekę el. paštu info@baltasstilius.lt . Grąžindami prekę BŪTINAI UŽRAŠYKITE SAVO IR MŪSŲ KONTAKTUS, atsiųskite siuntos numerį ar kitą informaciją, kurios pagalba galėtume sekti Jūsų išsiųstą siuntą.

3. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pats klientas.

Jūsų grąžinama prekė privalo būti:

  • originalioje bei siuntos pakuotėje, su originaliomis etiketėmis
  • nesugadinta
  • pilnos komplektacijos ( jeigu tai yra kostiumas/komplektas )
  • siunčiama, kaip registruotas siuntinys

Pinigų grąžinimo procedūra

  1. Gavę Jūsų grąžintą prekę, įvertiname, ar ji atitinka aukščiau nurodytas sąlygas.
  2. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Tokiu atveju dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo su Jumis susisieksime individualiai.
  3. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai pervedami į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios mokėjote už prekę per 14 darbo dienų.