Vyriška palaidinė Force 667-012

45.00 
Medžiagos sudėtis: 95% poliesteris, 5% elastanas.      

Vyriška palaidinė Force 667-038

45.00 
Medžiagos sudėtis: 95% poliesteris, 5% elastanas.      

Vyriška palaidinė Force 667-077

45.00 
Medžiagos sudėtis: 95% poliesteris, 5% elastanas.      

Vyriška palaidinė Free to be 672-012

49.00 
Medžiagos sudėtis: 73% poliesteris, 22% viskozė, 5% elastanas.      

Vyriškos kelnės Discovery 606-077

45.00 
Medžiagos sudėtis: 95% poliesteris, 5% elastanas. DĖMESIO – S ir 3XL dydžių modeliai šiek tiek skiriasi nuo nuotraukos.  

Vyriškos kelnės Make it Happen 609-012

49.00 
Medžiagos sudėtis: 73% poliesteris, 22% viskozė, 5% elastanas.  

Vyriškos prailgintos kelnės Make it Happen 609-012

49.00 
Medžiagos sudėtis: 73% poliesteris, 22% viskozė, 5% elastanas.  

Medicininės pižamos vyrams- patogumas, funkcionalumas, stilius ir komfortas.

Vyrams, dirbantiems medicinos srityje, tinkamai parinkta medicininė  apranga –  esminis faktorius užtikrinantis patogumą, funkcionalumą ir profesionalumą. Medicininės pižamos vyrams būtent tokios ir yra – specialiai sukurta medicininė apranga, pritaikyta kūno tipui ir medicinos profesijos reikalavimams.  Terminas “medicininė pižama” arba „medicininės pižamos“  yra naudojamas norint apibūdinti specialią medicininę aprangą, kuri yra panaši į tradicines pižamas savo išvaizda, bet skiriasi paskirtimi ir medžiagų pasirinkimu. Ši apranga suteikia medicinos darbuotojams patogumą, funkcionalumą ir užtikrina tinkamą higieną darbo aplinkoje. “Medicinines pižamas” (arba tam tikrą drabužių tipą), paskutiniu metu pamėgo ne tik moterys bet ir vyrai, dirbantys sveikatos priežiūros srityje.

Stilius ir išskirtinumas

Medicininės pižamos vyrams būna skirtingų stilių ir dizaino, atitinkančių skirtingus poreikius ir skonį. Jos būna modernesnės ir išraiškingesnės nei įprasta medicininė apranga. Medicininės pižamos gali būti skirtingų spalvų, raštų, turėti detales, leidžiančias išskirti. Darbo apranga juk kuria ir atspindi asmenybę ir profesionalumą.

Funkcionalumas ir patogumas

Medicininės pižamos yra gaminamos taip, kad atitiktų medicininių darbų reikalavimus ir užtikrintų patogumą. Jos dažnai turi daugybė kišenėlių, kuriose galima laikyti prietaisus ar reikalingas smulkmenas. Apranga gali turėti užtrauktukus, reguliuojamus segtukus, leidžiančius pritaikyti drabužį pagal poreikį. Šiuolaikinės medicininės pižamos pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, kurios užtikrina komfortą ir leidžia laisvai judėti.

Sauga ir higiena

Medicininės pižamos vyrams taip pat atitinka griežtus higienos ir saugos standartus. Jos yra pagamintos iš medžiagų, kurios lengvai valomos, dezinfekuojamos ir atsparios dėmėms. Tai padeda išlaikyti tinkamą higienos lygį, užkirsti kelią bakterijų ar kitų kenksmingų medžiagų plitimui darbo aplinkoje.

Profesionalumas ir pasitikėjimas

Tinkamai parinktos medicininės pižamos vyrams gali padėti stiprinti profesinį įvaizdį ir pasitikėjimą savimi. Stilingas ir tinkamai pritaikytas drabužis suteikia įspūdį tiek pacientams, bet ir tiek kolegoms. Vyrai, kurie jaučiasi gerai dėvėdami darbo aprangą, dažniau pasitiki savimi. Rūbai gali prisidėti prie tinkamos ir palankios darbo aplinkos kūrimo.