Medicininės šlepetės vyrams. Vyriška medicininė avalynė. Išsirinkite Jums tinkamą – patogi avalynė medicinos darbuotojams.

Medicininės šlepetės, skirtos vyrams, paprastai turi panašius privalumus kaip ir moteriškos medicininės šlepetės. Pasižymi šiomis savybėmis:

  1. Neslystančios: daugelis medicininių šlepetių turi neslystantį padą, kad būtų saugios, užtikrintų stabilų judėjimą darbo metu.
  2. Aukštis: medicininės šlepetės dažnai yra šiek tiek aukštesnės, nei paprasti batai, ergonomiškos. Užtikrina patogią ir komfortišką kulno ir pėdos padėtį.
  3. Amortizacija: kai kurios medicininės šlepetės turi gera amortizaciją, kad padėtų sumažinti kojų nuovargį ir stresą darbe.
  4. Pralaidžios orui. Sveikatos priežiūros specialistams labai svarbu, kad kojos būtų švarios ir sausos, – taip sumažėja infekcijos rizika. Laisvai kvėpuojančios medžiagos arba paviršiai sumažina kojų prakaitavimą ir palaiko komfortišką mikroklimatą ilgos darbo dienos metu.
  5. Atsparumas vandeniui: medicininės šlepetės paprastai atsparios vandeniui, kad galėtų būti dėvimos darbe nesibijant jokių netikėtumų ar nešvarumų.
  6. Reguliuojamas užkulnio dirželis. Reguliuojamas dirželis neleidžia  šlepetei nuslysti ir palaiko ją ant pėdos – nėra rizikos šlepetei nukristi. Užkulnio dirželis yra svarbus sveikatos priežiūros specialistams, kurie stovi arba vaikšto visą darbo dieną. Kojoms būna patogu ir saugu.

Medicininės šlepetės vyrams nuo labai panašių moteriškų medicininių šlepečių gali skirtis savo dizainu, spalva, dydžiu. Renkantis medicinines šlepetes svarbiausia yra atsižvelgti į individualius poreikius ir profesinius reikalavimus.

Unisex medicininė avalynė 19000-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19000-01-55 Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>  

Unisex medicininė avalynė 19101-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19101-01-55. Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. DĖMESIO! Dydžiai: 36,38,43 yra

Unisex medicininė avalynė 19501-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19501-01-55. Baltos spalvos AWC basutės/šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. DĖMESIO!