Prailgintos medicininės kelnės vyrams, medicininė apranga vyrams. Prailginto dydžio kelnės.  Didelis spalvų pasirinkimas ir patogus pirkimas.

Dauguma medikų renkasi patrumpintas medicinines kelnes, bet kai kurie medikai dėvi ir prailgintas kelnes, priklausomai nuo darbo vietos ir poreikių. Chirurgijoje, ortopedijoje ar traumatologijoje prailgintos kelnes gali užtikrinti papildomą apsaugą ir higieną.

Pavyzdžiui, ortopedijoje ar traumatologijoje medikai dirba su implantais, protezais ar kitomis medžiagomis. Prailgintos kelnės gali apsaugoti nuo medžiagų nutekėjimo ant drabužių ar kojų odos. Chirurgijoje medikai dėvi specialias sterilias kelnes, kurios yra prailgintos, siekiant užtikrinti maksimalią higieną ir saugumą operacijos metu.

Prailgintos kelnės gali būti naudingos esant aukštesnei patalpų temperatūrai, kai reikia apsaugoti kojas nuo pernelyg didelio prakaitavimo ar drėgmės arba atvirkščiai – esant žemesnei temperatūrai.

Prailgintos medicininės kelnės vyrams, gali būti dėvimos, siekiant užtikrinti didesnį saugumą, higieną ar komfortą, atsižvelgiant į darbo aplinką ir konkrečius poreikius.

Rezultatų: 1

Vyriškos kelnės SE80

40.00 
Medžiagos sudėtis: 50% medvilnė, 50% poliesteris.