Unisex medicininė avalynė 19000-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19000-01-55 Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>  
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Unisex medicininė avalynė 19101-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19101-01-55. Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. DĖMESIO! Dydžiai: 36,38,43 yra
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Unisex medicininė avalynė 19501-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19501-01-55. Baltos spalvos AWC basutės/šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. DĖMESIO!
Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Vyriška medicininė avalynė. Basutės, šlepetės.  Renkantis medicininę avalynę labai svarbu atsižvelgti į savo darbo specifiką. Jeigu tinkamai išsirinksite avalynę – ir kojos ir nugara bus sveika.

Vyriškos medicininės avalynės gamintojai siūlo avėti odinę avalynę. Kodėl? Odinė avalynė pralaidi orui, ji yra lengva. Pėdos joje neprakaituoja arba prakaituoja mažiau nei sintetinėje, guminėje ar plastikinėje avalynėje. Aišku, kad kaip ir bet kokią avalynę, odinę – reikia vėdinti, leisti jai pailsėti. Kad oda būtų gražesnė, elastingesnė ir ilgiau tarnautų, ją reikėtų „pamaitinti” specialiu kremu. Kuo aukštesnė odos kokybė, tuo ji minkštesnė. Būna permalta ir presuota oda, kurios kaina priimtiniausia pirkėjui. Jei gydytojas nori atrodyti solidžiai ir vaikščioti su aukštos kokybės batais, gali rinktis veršelio, ar elnio odos vyrišką medicininę avalynę.

Kalbant apie vyrišką medicininę avalynę svarbi sudedamoji dalis yra kulnas. Chirurgai renkasi odines klumpes mediniu kulnu. Su jomis patogu ir stabilu operuoti. Daugiau vaikštant geriau tinka minkštesnis padas. Labai svarbu užkulnis. Jis gali būti atviras, uždaras arba reguliuojamas dirželiu.

Rekomendacijos deformuotoms ar netipinėms pėdoms. Turintiems iššokusius kauliukus reikėtų atkreipti dėmesį, kad batas ar šlepetė pilnai apimtų kauliuką. Dar geriau, kad toje vietoje būtų paminkštinimas, ar speciali medžiaga išformuojanti kauliuką. Svarbu, kad toje vietoje nebūtų siūlių ir sujungimų, papildomų detalių, kurios galėtų nutrinti.

Vyriška medicininė avalynė, turintiems stipriai ilgesnius kojų pirštus. Rekomendacija būtų ieškoti avalynės su tam tikros formos nosyte, kuri nespaustų pirštų ir leistų jiems natūraliai jaustis bate. Kitas variantas – pirkti atvirą avalynę, bet tai ne visada tinka pagal sezoną arba darbo pobūdį.