Medicininė apranga ir avalynė  – išpardavimas. Filtruokite pagal spalvą, medžiagą ar išpardavimus. Geriausi pasiūlymai ir dar geresnės kainos. Pas mus rasite įvairių spalvų ir modelių, pritaikytų būtent medicinos darbuotojams.

Išpardavimas – pasinaudokite proga ir atnaujinkite savo darbinį įvaizdį. Pastaraisiais metais medicinos personalo apranga keičiasi, nepraktiški rūbai nyksta. Šiandien medicinos įstaigų darbuotojai gali džiaugtis modernia, madinga ir patogia apranga.

Baltus chalatus, keičia įvairūs spalvų, raštų ir dizaino rūbai, kurie suteikia darbuotojams ryškumo ir patrauklumo. Medicininė apranga gaminama ne tik iš vienspalvių, bet ir raštuotų medžiagų, prie kelnių derinamos elastinės juostos, tunikos, kad rūbai būtų geriau prigludę.

Ryškesnės spalvos džiugina ligonius. Pastarųjų metų spalvų tyrimai teigia, kad spalvos patinka pacientams ir lankytojams, spalvos veikia nuotaiką, žmonės jaučiasi patogiau, jaukiau.

Medicina evoliucionuoja, keičiasi darbo pobūdis, keičiasi ir apranga. Dėvėdami stilingą aprangą medicinos įstaigų darbuotojai jaučiasi patogiau. Pozityvi nuotaika suteikia šilumos, ramybės ir pacientams, su kuriuos kasdien dirba specialistai.

Daugiau ieškokite „Baltas stilius” interneto arba fizinėje parduotuvėje.