Rezultatų: 1

Moteriška medicininė avalynė 12146-01-20

59.00 
Moteriška medicininė avalynė 12146-01-20. Baltos spalvos AWC basutės/šlepetės. Išorė oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>  

Medicininės basutės moterims. Moteriška avalynė. Medicininė avalynė moterims. Išsirinkite Jums tinkamą medicininę avalynę. Patogi avalynė medicinos darbuotojams.

Medicininės basutės skirtos sveikatos priežiūros specialistėms-moterims gali būti labai panašios į medicinines šlepetes ar medicinines basutes, skirtas vyrams. Basutės turi tam tikras funkcines savybes, tokias, kaip: sauga ir komfortas, pralaidumas orui, atsparumas vandeniui, atsparumas cheminėms medžiagoms, antistatinės, antimikrobinės medžiagos, neslystantys padai. Taip pat gali turėti ergonomišką, anatominę formą ir būti šiuolaikiško dizaino ir skirtingų spalvų.

Visa medicininė avalynė, skirta sveikatos priežiūros specialistėms, skiriasi nuo kasdieninės avalynės savo funkcionalumu. Basutės paprastai atitinka medicininius reikalavimus. Avalynė yra pritaikyta įvairioms darbinėms situacijoms ir turi apsaugines funkcijas, pvz., užtikrina atsparumą nešvarumams, bakterijoms, skysčiams ar kitoms medžiagoms. Apsaugo specialisčių kojas nuo traumų ar kitų rizikos veiksnių. Basutės būna patogios, užtikrina stabiluma ir komfortą. Su jomis lengva judėti, lengva dėvėti ir nusiimti. Atitinka saugos ir higienos reikalavimus, kurie  yra būtini dirbant sveikatos priežiūros / medicinos įstaigose.

Nuo kitos medicininės avalynės gali skirtis savo dizainu, spalvomis ir dydžiais. Renkantis medcininę avalynę reiktų atkreipti dėmesį į konrkečius poreikius, darbo reikalavimus ir kompetencijas.