Rezultatų: 1

Unisex medicininė avalynė 19501-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19501-01-55. Baltos spalvos AWC basutės/šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. DĖMESIO!

Medicininės basutės vyrams. Vyriška medicininė avalynė. Išsirinkite Jums tinkamą – patogi avalynė medicinos darbuotojams.

Medicininės basutės yra panašios į medicines šlepetes, tačiau jos suteikia daugiau apsaugos ir patogumų, nes turi uždarą kulną – tuo pačiu didesnę kojų apsaugą.

Medicininės basutės vyrams yra specialiai sukurtos atsižvelgiant į jų specifinius darbo poreikius. Jos gali būti pagamintos iš antibakterinių medžiagų, neleidžiančios infekcijų plitimo. Gali būti labai patogios, kad užtikrintų ilgalaikį komfortą darbo metu. Basutės gali turėti fiksuojamą užkulnio dirželį, neslystantį padą ir kulno apsaugą. Dizainas gali skirtis, priklausomai nuo profesijos ir poreikių.

Palyginti su medicininėmis šlepetėmis, jos gali būti sunkesnės. Skirtumai tarp medicininių batelių ir šlepečių nežymūs, priklausomai nuo gamintojo ir konkretaus produkto specifikacijos.

Medicininės basutės gali turėti specialią apsauginę kulno dalį, vandeniui atsparų audinį ar kitus specifinius elementus, kurie gali skirtis nuo medicinių šlepečių.