Medicininė apranga, ypač medicininiai chalatai moterims yra esminė sveikatos priežiūros sektoriaus dalis, užtikrinanti ne tik higienos standartų laikymąsi, bet ir pacientų bei medicinos personalo komfortą.

Moteriški medicininiai chalatai ir jų privalumai.

  • Pritaikyta moterims: medicininiai chalatai yra specialiai sukurti atsižvelgiant į moterišką kūno formą ir komfortą.
  • Stilingas dizainas: šiuolaikiniai medicininiai chalatai suteikia galimybę jaustis patogiai ir tuo pačiu atrodyti profesionaliai.
  • Funkcionalumas: dauguma chalatų moterims turi įvairias naudingas funkcijas, tokias kaip papildomos kišenėlės, užsegimai, reguliuojamas ilgis ir pan.
  • Skirti sveikatos priežiūros specialistėms – specialiai sukurti chalatai tam tikroms medicinos sritims, pavyzdžiui, gydytojoms, slaugytojoms, kosmetologėms ar specializuotų laboratorijų darbuotojoms.

Moteriški medicininiai chalatai – medžiaga ir kokybė:

  • Specialios medžiagos. Moteriškų medicininių chalatų gamybai naudojamos aukštos kokybės medvilnė arba specialūs audiniai, kurie užtikrina patogumą ir ilgaamžiškumą.
  • Higiena ir sterilumas. Tinkama medicininė apranga, įskaitant chalatus, padeda išlaikyti aukštus higienos standartus sveikatos priežiūros įstaigose. Medicininiai chalatai gali būti lengvai sterilizuojami, užtikrinant maksimalų saugumą pacientams ir medicinos personalui.
  • Atsparumas dulkių ir skystumų lašinimui. Kokybiški medicininiai chalatai moterims yra atsparūs dulkių, skystumų lašinimui ir kitoms kenksmingoms medžiagoms.

Mediciniai chalatai moterims yra svarbi sveikatos priežiūros priemonė, užtikrinanti pacientų ir medicinos personalo komfortą bei atitinkantys aukštus higienos ir sterilumo standartus. Pasirinkdamos tinkamą medicininį chalatą, moterys gali jaustis patogiai ir tuo pačiu atrodyti profesionaliai. Neatidėliokite ir įsigykite aukštos kokybės medicininius chalatus, kurie atitiks jūsų poreikius ir lūkesčius sveikatos priežiūros procese.

Moteriškas chalatas Amber 446-001 rankovės 3/4

45.00 
Medžiagos sudėtis: 93% poliesterio, 7% elatano. Medžiaga itin plona ir lengva.

Moteriškas chalatas Canna B400-001

52.00 
Medžiagos sudėtis: 77% poliesterio, 20% viskozės, 3% elastano.

Moteriškas chalatas FA 41.1 ilgomis rankovėmis

45.00 
Medžiagos sudėtis: 50% medvilnės, 50% poliesterio. Chalatas nėra stipriai įliemenuotas.

Moteriškas chalatas SU 16.2 ilgomis rankovėmis

45.00 
Moteriškas chalatas SU 16.2 ilgomis rankovėmis su užslėptu užsegimu.  Medžiagos sudėtis: 50% medvilnės, 50% poliesterio. Šis chalatas ilgai išlaiko formą

Moteriškas chalatas SU 16.2 trumpomis rankovėmis

45.00 
Moteriškas chalatas SU 16.2 trumpomis rankovėmis. Medžiagos sudėtis: 50% medvilnės, 50% poliesterio Apie medicininius chalatus >>