Moteriška medicininė avalynė

Čia rasite batelius, basutes, šlepetes ir kitą moterišką medicininę avalynę.

Kas svarbu renkantis avalynę?

Moteriška medicininė avalynė yra skirta darbui ir jos pagrindinė savybė – funkcionalumas. Ji siekia sudaryti barjerą tarp sveikatos priežiūros darbuotojos ir paciento, apsaugo pėdas nuo bet kokių kūno skysčių ar kitų, galimai pavojingų medžiagų poveikio. Taip pat ji turi būti itin komfortiška, tausojanti avinčiosios kojas ir pėdas.

Renkantis medicinę avalynę ar apavą svarbiausia yra atsižvelgti į savo darbo specifiką. Gydytojų darbe svarbus nevaržomas judėjimas ir komfortas, todėl tinkama avalynė vaidina be galo svarbų vaidmenį. Ne paslaptis, kad dažna gydytoja  kenčia kojų ir nugaros skausmus dėl nepertraukiamo judėjimo, ilgų valandų ant kojų. Tai ypač aktualu chirurgams, operuojantiems po keletą, o kartais ir keliolika valandų. Taip pat pagalbiniam personalui. Tai aktualu visiems ir visoms aktyviai dirbantiems medicinos srityje.

Medicininės avalynės gamintojai siūlo avėti odinę avalynę. Odinė avalynė pralaidi orui, ji yra lengva. Pėdos joje neprakaituoja arba prakaituoja mažiau nei sintetinėje, guminėje ar plastikinėje avalynėje. Aišku, kad kaip ir bet kokią avalynę, odinę – reikia vėdinti, leisti jai pailsėti. Kad oda būtų gražesnė, elastingesnė ir ilgiau tarnautų, ją reikėtų „pamaitinti” specialiu kremu. Kuo aukštesnė odos kokybė, tuo ji minkštesnė. Būna permalta ir presuota oda, kurios kaina priimtiniausia pirkėjui. Norint atrodyti solidžiai ir vaikščioti su aukštos kokybės batais, galima rinktis veršelio, elnio odos moterišką medicininę avalynę ar apavą.

Labai svarbi sudedamoji avalynės dalis yra kulnas. Chirurgai dažnai renkasi odines klumpes mediniu kulnu. Su jomis patogu ir stabilu operuoti. Daugiau vaikštant geriau tinka minkštesnis padas.

Moteriška medicininė avalynė neapseina be aukštakulnių. Jie labai gražūs, bet avėti darbe nerekomenduojama. Taip pat labai svarbus užkulnis. Jis gali būti atviras, uždaras arba reguliuojamas dirželiu.

Renkantis moterišką medicininę avalynę, skirtą darbui, svarbu pasitarti su savo įstaigos administracija, kad sužinotumėte, kokios yra konkrečiai jūsų įstaigos arba jūsų darbo pozicijos reikalavimai.

Tinkamai prižiūrėkite savo išsirinktą avalynę. Reguliariai plaukite, valykite, dezinfekuokite. Susidėvėjusią ar pažeistą avalynę atnaujinkite, keiskite, sekite avalynės gamintojo priežiūros nurodymus.

Moteriška medicininė avalynė 10455-01-10

59.00 
Moteriška medicininė avalynė 10455-01-10. Baltos spalvos AWC klumpės. Išorė oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>  

Moteriška medicininė avalynė 12052-41-20

69.00 
Moteriška medicininė avalynė 12052-41-20. AWC šlepetės. Išorė dekoruota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>    

Moteriška medicininė avalynė 12052-58-20. Dekoruotos AWC šlepetės

69.00 
Moteriška medicininė avalynė 12052-58-20. Dekoruotos AWC šlepetės. Išorė dekoruota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija.    

Moteriška medicininė avalynė 12146-01-20

59.00 
Moteriška medicininė avalynė 12146-01-20. Baltos spalvos AWC basutės/šlepetės. Išorė oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>  

Unisex medicininė avalynė 19000-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19000-01-55 Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. Gamintoja šalis Vokietija. Daugiau>>  

Unisex medicininė avalynė 19101-01-55

59.00 
Unisex medicininė avalynė 19101-01-55. Baltos spalvos AWC šlepetės. Išorė perforuota oda, vidus oda. Antistatinis, neslystantis padas. DĖMESIO! Dydžiai: 36,38,43 yra