Medicininiai bateliai moterims. Moteriška avalynė. Medicininė avalynė moterims. Išsirinkite Jums tinkamą medicininę avalynę. Patogi avalynė medicinos darbuotojams.

Medicininiai batai ir bateliai – svarbi darbo priemonė sveikatos priežiūros specialistėms, kad jos galėtų patogiai ir saugiai atlikti savo darbą. Tai svarbu moterims, nes jos kasdieną dėvi aukštakulnius, kurie gali pakenkti sveikatai, sukelti pėdų, sąnarių ar stuburo problemas.

Medicininiai batai ir bateliai sukurti ergonomiškai teisingai  – su atraminėmis pagalvėlėmis, kad būtų užtikrintas komfortas ir apsauga visos darbo dienos metu. Avalynė kuriama siekiant padėti darbuotojams išlaikyti gerą kūno poziciją ir sumažinti nuovargį, susijusį su ilgalaikiu stovėjimu ar vaikščiojimu. Tai mažina profesinių traumų riziką, gerina darbuotojų produktyvumą.

Medicininiai bateliai moterims neretai kurimi naudojant „antimikrobines” medžiagas. Šios medžiagos yra naudojamos siekiant užkirsti kelią bakterijų, virusų ir kitų mikroorganizmų dauginimuisi ant avalynės paviršiaus. Tai padeda sumažinti infekcijų riziką medicinos įstaigose.

Medicininiai batai ir bateliai – specialus avalynės tipas, skirtas darbuotojoms, kurios dirba medicinos srityje, pavyzdžiui, gydytojoms, slaugytojoms, laboratorijos personalui, grožio salonų, SPA darbuotojoms ir kt.

Produktų nerasta.