Moteriškas švarkelis 458-042

55.00 
Medžiagos sudėtis: 73% poliesteris, 22% viskozė, 5% elastanas      

Moteriškas švarkelis 458-061

55.00 
Medžiagos sudėtis: 73% poliesteris, 22% viskozė, 5% elastanas      

Moteriškas švarkelis su elastanu ir tamsiai mėlyna apykakle FA 44.2 rankovės 3/4

45.00 
Medžiagos sudėtis: 53% medvilnės, 44% poliesterio, 3% elastano. Maloniai minkštas ir elastingas prailgintas švarkelis su tamsiai mėlyna vidine apykakle ir

Moteriškas švarkelis su elastanu ir žydra apykakle FA 44.2 rankovės 3/4

45.00 
Medžiagos sudėtis: 53% medvilnės, 44% poliesterio, 3% elastano. Maloniai minkštas ir elastingas prailgintas švarkelis su žydra vidine apykakle ir kišenių

Lengvi, patogūs, elegantiški spalvoti medicininiai chalatai ir švarkeliai moterims, skirti kasdieniam darbui. Medicininė apranga moterims. Didelis spalvų pasirinkimas, greitas pirkimas, saugus mokėjimas.

Moteriški spalvoti mediciniai chalatai ir švarkeliai yra mažiau paplitę nei balti, tačiau jie taip pat naudojami medicinos įstaigose. Spalvota medicinine apranga dažniausiai naudojami kai kuriose specializuotose medicinos srityse, pavyzdžiui, pediatrijoje, odontologijoje, kosmetologijoje ar veterinarijoje. Jie taip pat gali būti naudojami darbo vietose, kur reikalinga daugiau spalvos, pavyzdžiui, vaikų ligoninėse ar kitoje, specifinėje aplinkoje.

Spalvoti chalatai ir švarkeliai gali būti naudojami dėl kelių priežasčių:

1) spalvos gerina pacientų nuotaiką ir požiūrį į gydymą, ypač jei tai vaikai.

2) spalvoti chalatai ir švarkeliai gali būti naudojami kaip atpažinimo priemonė, kad pacientai ir kiti medicinos darbuotojai galėtų lengvai nustatyti, kas yra konkretus gydytojas ar sveikatos priežiūros darbuotojas.

3) spalvoti chalatai ir švarkeliai gali būti naudojami kaip stilinga ir patraukli apranga, kai medicinos darbuotojai nori jaustis patogiai,  patikimai,  bet puoselėti savo individualų stilių.