Trikotažinės medicininės palaidinės moterims. Laisvai krentanti, patogi, trikotažinė medicininė apranga moterims. Ilgomis ar trumpomis rankovėmis.

Trikotažinės medicininės palaidinės moterims – tik vienas daugybės iš medicininės aprangps variantų. Trikotažinės palaidinės yra patogesnės ir lengvai prisitaikančios prie kūno formos, jos minkštesnės, gali būti dėvimos ilgą laiką. Gaminamos iš medžiagų, kurios gali būti dezinfekuotos ir gerai praleidžia orą. Trikotažinės palaidinės turi būti keičiamos ir skalbinamos dažniau nei kita medicininė apranga.

Trikotažinės palaidinės gali būti pagamintos iš skirtingų trikotažinių medžiagų, tokių kaip medvilnė, poliesteris, elastanas ar jų mišinio. Medvilnė yra natūrali medžiaga, kuri yra gerai praleidžianti orą ir gerai sugerianti drėgmę, todėl gali būti dėvima ilgėsnį laiką. Poliesteris yra sintetinė medžiaga, kuri yra ilgaamžė ir atspari skilimui, tačiau mažiau pralaidi orui. Elastanas suteikia palaidinei elastingumą, ji gali prisitaikyti prie kūno formos ir suteikti daugiau komforto.

Dar viena svarbi detalė yra tai, kad trikotažinės medicininės palaidinės  turi būti patogios ir suteikti laisvę judėti, nes medicinos darbuotojos dažnai turi atlikti fizinius veiksmus, pavyzdžiui, kelti, stumti ar sparčiai judėti. Trikotažinės palaidinės turi būti taip pat patikimos ir atsparios nusidėvėjimui, nes jos naudojamos darbinėje aplinkoje kasdien.

Produktų nerasta.