medicininė apranga

Medicininė apranga ir sezoniškumas – ką pasirinkti vasarą?

Medicininė apranga ir sezoniskumas
Medicininė apranga skirtingų metų laiku

Medicininė apranga ir sezoniškumas – ką ir kaip išsirinkti? Vasarą, visi ieško sprendimų – ką apsirengti, kad karštis nevargintų ir galėtum jaustis komfortabiliai? Tos pačios problemos kyla ir sveikatos priežiūros specialistams. Medicininė apranga specifinė, nes ją varžo eilė reikalavimų – nepriekaištinga higiena ir švara, patogumas ir išvaizda, tinkama reprezentuoti tiek gydytojo profesiją, tiek konkrečią gydymo įstaigą. Ką reikia žinoti, renkant aprangą medicinos personalui? Apie tai pasakoja įmonės “Baltas Stilius” vadovė Loreta Tiagun.

Drabužių diferencijavimas.

Dauguma medicinos paslaugas teikiančių įmonių nėra įpratę diferencijuoti darbuotojams skirtos aprangos pagal sezoniškumą, tačiau ši idėja palaipsniui skinasi kelią. Kodėl?

Šaltuoju sezonu, medikų chalatai dažnai dėvimi ant lengvų viršutinių rūbų, nevargina karštis, mažiau prakaituojama. Šiltuoju sezonu, žmonių poreikiai keičiasi – pirmenybė teikiama lengviems drabužiams trumpomis rankovėmis, palaidinės ir chalatai dėvimi ant kūno be papildomų viršutinių rūbų, labiau prakaituojama, dažniau skalbiama, rūbai greičiau susidėvi ir kt.
Šiltuoju sezonu, medikams reikalinga apranga, su kuria nėra karšta, kurią patogu dėvėti, paprasta skalbti, lengva prižiūrėti.

Naujos kartos sintetika – absoliutus komfortas.

Daugelis žmonių teikia pirmenybę natūraliems audiniams ir, susidūrę su klausimu – medvilnė ar poliesteris – greičiausiai pasirinktų medvilnę. Tačiau natūralus pluoštas lengviau glamžosi ir praranda formą, greičiau išsipurvina, dažnai skalbiant, greitai nusidėvi.
Sveikatos priežiūros darbuotojams vasarai rekomenduojama apranga iš poliesterio, kuris nesiglamžo ir visą dieną atrodo reprezentatyviai, dėl audinio struktūros, ne taip greit išsipurvina ir yra lengvai išvalomas, jį paprasta skalbti ir nereikia lyginti, jis neįtikėtinai greitai džiūsta ir net po daugelio skalbimų atrodo kaip naujas. Naujos kartos poliesteris paneigia senus mitus ir kuo puikiausiai sugeria bei išgarina prakaitą.

Ką rinktis vasaros sezonui?

Vasaros sezonui, medicininės aprangos gamintojai Koi (JAV) ir Apolonia (Lenkija) siūlo įvairių modelių ir spalvų chalatus bei palaidines trumpomis rankovėmis. Koi produkcija gaminama iš kokybiško poliesterio, Apolonia naudoja medvilnės ir poliesterio mišinį. Visus rūbus malonu dėvėti ir lengva prižiūrėti. Medicininė apranga ir sezoniškumas – tikrai suderinama.

Ypatingo populiarumo sulaukusi naujiena iš Koi – elegantiškas suknelės tipo chalatas Alexandra.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt