medicininė apranga

Medicininė apranga – kaip atrodyti dalykiškai, bet stilingai?

Medicininė apranga ir jos paskirtis.

Medicininė apranga – kokia jos pirminė paskirtis? Pabrėžti mediko statusą ir jo profesionalumą, užtikrinti švarą, sterilumą, saugumą ir padėti atskirti medicinos darbuotojus bei jų pacientus. Greta to, medicinos darbuotojai – tiek vyrai, tiek moterys – nori patraukliai, stilingai atrodyti ir gerai jaustis. Ar įmanoma atrodyti dalykiškai, profesionaliai ir – stilingai? Tikrai taip. Apie tai, kokiomis stiliaus taisyklėmis rekomenduojama vadovautis, renkantis aprangą darbuotojams, pasakoja įmonės Baltas Stilius vadovė Loreta Tiagun.

Taisyklė Nr.1 – Pasirinkite tinkamą dydį.

Mados specialistai gerai žino – elegancija nėra vien drabužio kokybė, elegancija yra tinkamas drabužio pasirinkimas. Joks švarkas ar chalatas neatrodys patraukliai, jei bus nukaręs per pečius, apsmukęs arba, priešingai, kaip reikiant neužsisegantis ar įsirėžęs per klubus. Jūs ne tik prastai atrodysite, bet ir prastai jausitės. Visada pasirinkite tokius drabužius, kurie idealiai atitinka jūsų dydį. Jei Jūsų figūra nestandartinė, nepatingėkite apsilankyti drabužių taisykloje – kad nebūtų jokių apsmukusių rankovių ar per ilgų, grindis šluojančių kelnių.

Taisyklė Nr. 2 – Pasirinkite tinkamą atspalvį.

Jei galite rinktis, kokios spalvos aprangą dėvėsite darbe, atkreipkite dėmesį į spalvą. Į ką orientuotis, renkantis tinkamą atspalvį? Drabužio spalvą reikia derinti ne prie plaukų, bet prie veido odos atspalvio. Svarbiausia – skirti šiltus ir šaltus atspalvius. Padarykite paprastą eksperimentą – pridėkite prie veido žalios ar samanų spalvos audinį – jei ši spalva jums tinka, greičiausiai turite šiltą veido odos atspalvį, o šalto atspalvio veido oda tokiame kontekste atrodys keistai pageltus. Šiltą veido odos atspalvį turintiems žmonėms tinka žalios, samaninės, rausvos, gelsvos, persikų spalvos drabužiai. Šalto veido atspalvio savininkams tinka tamsiai mėlyna, purpurinė, smaragdinė, pilka, juoda spalva. Nuo to, kaip pasirinksite spalvą, priklausys, ar atrodysite žvalūs ir energingi, ar – pavargę ir liguisti.

Taisyklė Nr.3 – Derinkite spalvas, bet ne daugiau nei dvi.

Vienspalvė medicininė apranga atrodo monotoniškai, vienodai ir vargina tiek žmogaus psichiką, tiek žmogaus akį. Ar žinojote, kad akis, žiūrėdama į vienos spalvos objektą, greičiau pavargsta? Rinkdamiesi medicininę aprangą, pabandykite derinti dvi spalvas. Pavyzdžiui, tamsiai mėlynas švarkelis ir švelnios žalios spalvos palaidinė, arba tamsiai mėlyna palaidinė ir smėlio spalvos kelnės. Dvi viena kitą papildančios spalvos, kontrastas, ir jūs atrodote žvalesnis, gyvybingesnis ir kartu — pabrėžiat savo individualybę.

Taisyklė Nr. 4 – visiems žinoma, bet dažnai pamirštama.

Geriausiai žinomi dalykai dažnai yra dažniausiai pamirštami. Investuokite į savo aprangą. Patys pigiausi drabužiai greitai nusidėvi, apsivelia, nusiskalbia, praranda spalvą, todėl, pasirinkę patį pigiausią produktą rinkoje, nesutaupote, o prarandate du kartus – ir kainos, ir kokybės požiūriu. Rinkitės aprangą, kuri gerai dėvisi, yra paprastai prižiūrima, lengvai skalbiama.

Taisyklė Nr.5 – tinkama priežiūra.

Įsigiję medicininius drabužius, tinkamai juos prižiūrėkite – skalbkite, atsižvelgdami į gamintojo rekomendacijas, o laikui atėjus, nusidėvėjusius, nublukusius ir nuskalbtus pakeiskite naujais. Medicininė apranga – kaip bet kuri kita – reikalauja tam tikro jūsų dėmesio.

„Baltas Stilius“ prekiauja medicinos darbuotojams bei grožio specialistams skirta apranga. „Baltas Stilius“ yra įgaliotasis medicininės aprangos gamintojų Koi (JAV) ir Apolonia (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Įmonės asortimente – daugybė įvairių pozicijų, kurias sudaro vyrams ir moterims skirtos palaidinės, kelnės, švarkeliai ir chalatai, taip pat avalynė – basutės, bateliai ir šlepetės. Prekes galima įsigyti parduotuvėje Vilniuje bei užsisakyti įmonės elektroninėje parduotuvėje. Tinkamus dydžius pasirinksite naudodamiesi išsamia dydžių lentele. Lietuvoje prekės pristatomos per 2-4 dienas. Prekės taip pat siunčiamos ir į kitas šalis.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt