aksesuarai

Daugkartinės veido kaukės

Su kokiais iššūkiais susiduria medicinos įstaigų personalas Skandinavijoje? Pateikiame ištrauką iš interviu su Švedijos slaugytoja Liselott Davidsson – odontologijos klinikos „Farstapraktiken“ savininke, kuris buvo publikuotas HealthTextiles svetainėje.

Interviu buvo skirtas odontologijos darbuotojams, ieškantiems daugiau informacijos COVID-19 tema bei aptarti dabartinius medicininės aprangos pramonės iššūkius pandemijos metu. Klinikos savininkė interviu pažymi, kad vienkartinės kaukės neretai sukelia alergines reakcijas, ypač, dėvint jas ilgesnį laiko tarpą. Ji pati teikia pirmenybę daugkartinio naudojimo kelių sluoksnių (su keičiamais filtrais) veido kaukėms.

———

Kaip geriausiai apibūdintumėte savo dieną „Farstapraktiken“ COVID-19 pandemijos metu?

Diena „Farstapraktiken“ pandemijos metu – tai galimybė saugiai susitikti ir gydyti visus pacientus. Mes labai dirbame pagal infekcijų kontrolės tvarką, reikalingą odontologijos praktikoje ir stengiamės nutraukti infekcijų grandines.

Kokių pakeitimų padarėte nuo pandemijos pradžios?

Nuo COVID-19 pradžios veido kaukes naudojo visi darbuotojai ir visą darbo dieną – ne tik dantų gydymo metu. Visą rudenį naudojomės burnos  ir nosies apsauginėmis kaukėmis ir apsauginiais skydeliais laikantis visų FHM (Švedijos visuomenės sveikatos agentūros) rekomendacijų.

Kokia buvo jūsų patirtis per pastaruosius metus?

Mes labai daug dėmesio skyrėme savo darbuotojų ir pacientų apsaugai, norėdami užtikrinti, kad darbuotojai liktų sveiki ir nejaustų diskomforto, kai jiems reikia kvėpuoti ir dirbti su veido kauke visą dieną. Dirbame visapusiškai, atliekame visas sveikatos priežiūros procedūras, todėl buvo svarbu darbuotojams pasiūlyti tinkamą veido apsauga. Šiandien rinkoje esančiose vienkartinėse veido kaukėse yra daug cheminių medžiagų, todėl tai nėra pats geriausias pasirinkimas. Aš pati turėjau alerginių reakcijų.

Kokius didžiausius iššūkius matote odontologijos srityje?

Didžiausias iššūkis – ir toliau siūlyti pacientams ir personalui saugią aplinką. Pripažintų gamintojų daugkartinės veido kaukės užtikrina gerą ir saugią sveikatos aplinką tiek mūsų darbuotojams, tiek pacientams.

——-

UAB Baltas Stilius prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis Koi (JAV) ir Apolonia (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia galima įsigyti įvairių modelių ir spalvų švarkų, chalatų, medicininių kostiumų.

Atskiras dėmesys skiriamas daugkartinėms veido kaukėms, kurių galima rasti net kelių modelių bei įvairių spalvų. Kaukės pagamintos iš minkšto, kvėpuojančio audinio, su reguliuojamu ausų kilpų dydžiu ir viela geresniam kontūro sudarymui aplink nosį. Suderinamos su filtrais (parduodamas atskirai). Kaukės daugkartinio naudojimo, jas galima plauti. Stilingai atrodo raštai ir spalvos, kurias BALTAS STILIUS rekomenduoja derinti prie tos pačios kolekcijos viršutinės dalies ir/ arba kelnių.

Ieškokite fizinėje BALTAS STILIUS parduotuvėje, taip pat tenai galima užsisakyti norimų spalvų ir raštų pagal specialų katalogą.

Pastaba: tai nėra chirurginės paskirties kaukės.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt