avalynė, medicininė apranga

Kaip šiandienos sveikatos priežiūros specialistams atrodyti madingiems?

Stiliaus ir mados tendencijos ateina ir praeina. Laikui bėgant mada keičiasi. Ilgą laiką atrodė, kad kas jau kas, bet sveikatos priežiūros specialistų ir medicinos personalo apranga lieka tokia pati – slaugės ir med. seselės dėvi baltus chalatus, o gydytojai kartais pakeičia savo baltus chalatuss į kasdienius dalykinius drabužius. Laimei, per pastaruosius kelerius metus situacija pasikeitė. Šiandien medicinos personalas džiaugiasi daugybe stilingų drabužių, kurie darbo aplinką daro šiek tiek jaukesnę ir smagesnę. Kaip sveikatos priežiūros specialistams atrodyti madingiems?

Štai keletas patarimų, kaip paįvairinti savo „medicininių rūbų spintą“ ir atrodyti stilingai:

1) Medicininė apranga.

Būkite individualūs ir nepakartojami. XXI a. medicinos drabužių pramonė iš tiesiog “funkcinių drabužių” išaugo į didelį verslą. Daugumoje miestų yra specializuotos medicininių drabužių parduotuvės. Auganti internetinė prekyba taip pat suteikia daug naujų galimybių. Kiekvienas medicinos specialistas dabar gali rasti ryškių spalvų ir madingų modelių net ir išrankiausiam skoniui.

2) Stilingi batai.

Kalbant apie medicinos personalą – tiek apranga, tiek batai visų pirma atlieka praktinę funkciją. Slaugytojos ir gydytojai kasdien praleidžia „ant kojų“ daug valandų. Svarbu, kad batai tvirtai remtųsi į pėdą ir būtų atsparūs slydimui. Tačiau nereikia aukoti formos ir mados vardan funkcionalumo. Daugelis pripažintų prekės ženklų dabar gamina specialius batus medicinos personalui, puikiai atitinkančius jų poreikius ir tuo pačiu metu – atrodančius labai patraukliai.

3) Akiniai

Išskirtiniai akinių rėmeliai kartais gali atrodyti iššaukiančiai, tačiau iš tikrųjų yra puiki investicija. Medicinos personalo darbo aplinka nėra „palanki“ įprastiems papuošalams, todėl ryškūs akiniai – tikrai veiksmingas būdas būti stilingam ir išsiskirti iš minios.

Sveikatos priežiūros darbuotojai visada turi teikti pirmenybę drabužių funkcionalumui, atsižvelgdami į darbo aplinką ir profesinį pavojų. Tačiau tai nėra priežastis neatrodyti stilingai. Kaip sveikatos priežiūros specialistams atrodyti madingiems? Užsukite pas mus! Dauguma žmonių jaučiasi daug geriau, kai jie yra gražiai apsirengę, todėl būkime madingi kasdien!

UAB Baltas Stilius prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia galima įsigyti įvairių modelių ir spalvų švarkų, chalatų, medicininių kostiumų ir kt.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt