aksesuarai

Vardinės kortelės, laikikliai ir kiti aksesuarai

Medicinos personalas ir sveikatos priežiūros darbuotojai visada turi teikti pirmenybę drabužių funkcionalumui, atsižvelgdami į savo profesinę darbo aplinką. Kai visi žinome, pastaroji nėra „palanki“ įprastiems papuošalams. Medicinos darbuotojų aksesuarai – gana riboti, nes jie turi laikytis griežtų saugos ir higienos taisyklių. Laikomasi nuomonės, kad didžioji dalis papuošalų gali kaupti mikroorganizmus ir tokiu būdu kelti riziką.

Kokius aksesuarus dėvi medicinos personalas?
  • Stetoskopas – tai darbo priemonė, o kartu ir aksesuaras. Jį nešioajsi gydytojai, slaugytojai ir gydytojų padėjėjai, kuriems reikia klausytis pacientų širdies plakimų ir kvėpavimo.
  • Kai kuriems medicinos darbuotojams leidžiama dėvėti tai, kas nekelia saugos ar higienos rizikos, pavyzdžiui laikrodžius. Laikrodis reikalingas tam, kad būtų galima sekti laiką ar stebėti paciento gyvybinius požymius.Tačiau, yra įstaigų, kur ir laikrodžių dėvėti negalima, kadangi jie gali užsikrėsti mikrobais ir bakterijomis.
  • Vestuviniai žiedai. Kai kurios įstaigos leidžia nešioti vestuvinius žiedus ar kitus mažus, neįkyrius papuošalus.
  • Dalis medicinos darbuotojų dėvi akinius. Akiniai gali būti specializuoti-apsauginiai. Skirti tiems, kurie dirba su chemikalais, užkerta kelią lašėjimams. Kai kyla pavojus užsikrėsti infekcinėmis ligomis ar kenksmingomis medžiagomis, medicinos specialistams gali tekti dėvėti veido kaukes ir apsauginius akinius. Akiniai gali būti ir funkciniai – su dioptrijomos.
  • Vardinės kortelės. Griežtai apribotoje darbo aplinkoje – ryškūs akcentai – tai būdas išsiskirti iš minios. Vardinės kortelės ir laikikliai – vienas tokių aksesuarų.  Betsey Johnson® – amerikiečių mados dizainerė, geriausiai žinoma dėl savo moteriško, iššaukiančio ekscentriško ir įnoringo įvaizdžio. Kai kurie mados kritikai jos kuriamą išskirtinį, spalvotą stilių įvardina „paviršutinišku ir lėkštu“. Būtent savo ekscentriškumo dėka autorė tapo viena ryškiausių Amerikos drabužių ir aksesuarų kūrėja, garsinančią savo šalį nuo pat 70-ųjų ir iki mūsų dienų. Betsey Johnson® aksesuarai – linksmi, koketiški ir itin moteriški. Galima mėgti ryškias spalvas arba ne, bet visi vieningai sutaria, kad Betsey Johnson® aksesuarai ir vardinės kortelės ir laikikliai – atkreipia aplinkinių dėmesį. Abejingų nelieka, nes juos pastebi visi – tiek maži, tiek dideli.

UAB „Baltas Stilius“ prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia rasite ne tik drabužių, bet ir išskirtinių medicinininių aksesuarų, Betsey Johnson® vardinių kortelių, laikiklių ir kitų priedų. Šiandien medicinos personalas džiaugiasi daugybe stilingų ir funkcionalių aksesuarų, kurie darbo aplinką daro šiek tiek jaukesnę ir smagesnę.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt