aksesuarai

Vardinės kortelės, laikikliai ir kiti aksesuarai

Medicinos personalas ir sveikatos priežiūros darbuotojai visada turi teikti pirmenybę drabužių funkcionalumui, atsižvelgdami į savo profesinę darbo aplinką. Kai visi žinome, pastarojo nėra „palanki“ įprastiems papuošalams, todėl ryškūs akcentai ir aksesuarai – tinkamas būdas išsiskirti iš minios.

Betsey Johnson – amerikiečių mados dizainerė, geriausiai žinoma dėl savo moteriško, iššaukiančio ekscentriško ir įnoringo įvaizdžio. Kai kurie mados kritikai jos kuriamą išskirtinį, spalvotą stilių įvardina „paviršutinišku ir lėkštu“. Būtent savo ekscentriškumo dėka autorė tapo viena ryškiausių Amerikos drabužių ir aksesuarų kūrėja, garsinančią savo šalį nuo pat 70-ųjų ir iki mūsų dienų.

Betsey Johnson® aksesuarai – linksmi, koketiški ir itin moteriški. Galima mėgti ryškias spalvas arba ne, bet visi vieningai sutaria, kad Betsey Johnson® aksesuarai atkreipia aplinkinių dėmesį. Abejingų nelieka, nes juos pastebi visi – tiek maži, tiek dideli.

UAB „Baltas Stilius“ prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia rasite ne tik drabužių, bet ir išskirtinių medicinininių aksesuarų, Betsey Johnson® vardinių kortelių, laikiklių ir kitų priedų. Šiandien medicinos personalas džiaugiasi daugybe stilingų ir funkcionalių aksesuarų, kurie darbo aplinką daro šiek tiek jaukesnę ir smagesnę.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *