medicininė apranga

Stilinga medicininė apranga

Medicininė apranga dažniausiai buvo siejama su vienodais, neestetiškais drabužiais, skirtais tik medicinos darbuotojams ir suteikianti jiems profesionalią, bet vienodą išvaizdą. Pastaraisiais metais tendencija keičiasi – stilinga medicininė apranga tampa vis populiaresnė tarp gydytojų, slaugytojų ir… pacientų. Medicinos darbuotojai nori jaustis ne tik patogiai, bet ir įkūnyti mados elementus.

Sakydami „stilius” – kalbame apie idėją, kad apranga gali atitikti tam tikrus estetinius kriterijus. Spalvų derinimas, forma ir linijos; medžiagos kokybė, vaizdas ir drąsus dizainas. „Stilinga medicininė apranga” – žodžių derinys, kuris apibūdina drabužius ar išvaizdą, kurie atitinka mados ir stiliaus standartus. Tai darbo rūbas, kuris sukuria įspūdį ne tik apie darbuotoją, bet ir apie jo asmeninę estetiką ir gero skonio suvokimą.

Dirbant sveikatos priežiūros srityje stilinga medicininė apranga gali turėti ir daugiau papildomų prasmių. Tai daugiau nei paprastas drabužis, kurį dėvi darbuotojas. Tai yra drabužis, kuris suteikia pasitikėjimo, padeda jausis gerai savo kūne, atitinka asmeninį stilių. Stilinga apranga atspindi individualumą, išraiškingumą, gebėjimą derinti mados elementus. Stilinga apranga gali turėti įtakos savivertei, sąmoningumui ir savaip reprezentuoti dirbančius plačiosios visuomenės fone. Ji gali padėti medicinos darbuotojams išsiskirti iš minios, kartu  – parodyti įsipareigojimą ir atsidavimą pacientams ir darbo procesui. Aprangos pasirinkimas gali suteikti medicinos personalui pasitikėjimo jausmą ir skatinti ryšį su pacientais.

Funkcionalumas ir mada

Vienas iš pagrindinių aspektų, kai sakome, kad medicininė apranga yra stilinga – funkcionalumas. Naujos kartos dizaineriai kuria aprangą, kuri atitinka medicinos specialistų poreikius ir užtikrina funkcionalumą ir patogumą darbe. Pavyzdžiui, apranga gali būti pagaminta iš specialių audinių, kurie neleidžia bakterijoms ir kitoms kenksmingoms medžiagoms įsiskverbti, nesiglamžo, gali būti lengvai skalbiama ir dezinfekuojama ir pan.  prisidėti prie higienos normų laikymosi.

Technologinės naujovės leidžia įdiegti drabužiuose tam tikrus elementus, tokius kaip kišenės specialiems įrankiams arba priedams, kurie padeda stebėti paciento sveikatos būklę.

Funkcionalumas nėra vienintelis stilingos medicininės aprangos privalumas. Daugelis dizainerių įveda mados elementus, kurie leidžia medicinos darbuotojams jaustis šiuolaikiškai, pasitikėti savimi. Galima atrasti įvairių aprangos stilių, pritaikytų skirtingoms medicinos sritims. Nuosekliai derinant spalvas, formas, medžiagas, naujos kartos drabužiai leidžia medicinos personalui išsiskirti, išlaikyti profesinį (tačiau savitą) stilių ir kurti asmeninį įvaizdį.

Pacientams

Stilinga medicininė apranga tampa svarbia pacientų sveikatinimo ir gerovės proceso dalimi. Pacientai stebi medicinos darbuotojus dėvint aprangą, kurios dizainas ir spalvos skiriasi nuo „tradicinės“  steriliai baltos uniformos. Tai mažina stresą, suteikia pasitikėjimo medicinos personalu. Šiuolaikinės medžiagos ir sprendimai leidžia jaustis patogiai, lengvai judėti. Tai visai neįtakoja medicininės priežiūros proceso ar jo kokybės.

Kas laukia ateityje?

Stilinga medicininė apranga turi savų iššūkių. Būtina tinkamai subalansuoti mados elementus, priedus, aksesuarus ir funkcionalumą. Negalima aukoti saugos ar profesinės etikos. Be to, kai kurie ryškesni, naujesnio dizaino darbo drabužiai gali būti brangesni.  Stilinga medicininė apranga yra ne tik estetiškai maloni. Tai savotiškas viso sveikatos priežiūros sektoriaus žingsnis į priekį. Stiliaus sąvokos atsiradimas darbo drabužiuose atspindi kintančias visuomenės nuostatas ir poreikius. Mada, stilius ir funkcionalumas neabejotinai turės įtakos medicininės aprangos plėtrai ateityje. Mes, žinoma, siekiame būti šios raidos dalimi ir aktyviai prisidėti prie jos.

Prisidėkite ir jūs, rinkdamiesi stilingą medicininę aprangą, kuri:

  • pabrėžia individualumą;
  • padeda jaustis patogiai ir pasitikinčiai;
  • palaiko profesionalų įvaizdį ir reputaciją;
  • prisideda prie mados vystymo medicinos srityje.

 

UAB „Baltas Stilius“ prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir avalyne, yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) medicininės aprangos atstovas Lietuvoje. Čia galima įsigyti įvairių, šiuolaikiškų, madingų modelių: švarkų, chalatų, palaidinių, tunikų, kelnių, medicininių kostiumų. UAB „Baltas Stilius“ parduodama medicininė apranga išsiskiria inovatyviais audiniais ir pluoštais, kokybe, stilingu dizainu, dideliu spalvų pasirinkimu.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt

 

Parašykite komentarą