medicinos apranga

Medicinos įstaigos personalo apranga ir mados tendencijos – ar tai suderinama?

Natūralu, kad daugelis galvodami medicinos įstaigos personalą, akimirksniu galvojame apie aprangą, kurią jie dėvi. Mes atpažįstame policininkus pagal jų uniformas, o ugniagesius – pagal skrybėles ir spec. kostiumus, taip ir balti medicinos darbuotojų rūbai ilgai buvo vienas iš medicinos įstaigos įvaizdžio elementų.

Tradiciškai medicinos personalą atpažindavome pagal ilgus baltus laboratorinius chalatus. Tačiau pastaraisiais metais medicinos personalo apranga labai pasikeitė. Paprasti ir kartais nepraktiški rūbai išnyko, – šiandien medicinos įstaigų darbuotojai gali džiaugtis modernia, madinga ir patogia apranga.

Nuobodžius baltų chalatus, keičia įvairių spalvų, raštų ir dizaino rūbai, kurie ne tik leidžia kiekvienam turėti savo tapatybę, bet ir suteikia darbuotojams ryškumo ir patrauklumo. Jei anksčiau visą be išimčių medicinos personalą atpažindavome iš baltos spalvos drabužių, tai dabar mėlyna, žalia ar raudona paprastai naudojama, kaip priemonė atpažinti skirtingus skyrius arba skirtingo rango medicinos darbuotojus.

Šiandien medicininė apranga gaminama ne tik iš vienspalvių, bet ir raštuotų medžiagų, prie kelnių derinamos elastinės juostos, tunikos, kad rūbai būtų geriau prigludę, o medicinos personalas būtų tikras, jog apranga išliks savo vietose net ir netikėčiausiomis akimirkomis.

Įrodyta, kad ryškesnės spalvos gali nudžiuginti ligonius, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl spalva į medicinines įstaigas ateina įvairiais būdais. Per pastaruosius kelerius metus buvo baigti tyrimai, skirti spalvų analizei, – kurios iš jų patinka pacientams ir lankytojams, kurios gali paveikti nuotaiką, kad žmonės ligoninėse jaustųsi patogiau ir jaukiau.

Mokslo požiūriu medicinos profesija evoliucionavo, pasikeitė darbo pobūdis, o tai reiškia, kad reikia pokyčių ir aprangoje. Dėvėdami modernią ir madingą aprangą medicinos įstaigų darbuotojai jaučiasi patogiau ir laimingesni, o laimingi veidai neabejotinai suteikia šilumos ir ramybės tiems, kuriuos kasdien mato ligoninėje.

UAB Baltas Stilius prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis Koi (JAV) ir Apolonia (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia galima įsigyti įvairių modelių ir spalvų švarkų, chalatų, medicininių kostiumų ir kt.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *