avalynė

Medicininė avalynė moterims – kokia ji?

medicininė avalynė

Medicininė avalynė moterims – batai, basutės, klumpės, aulinukai ir kt. – specifinė avalynė skirta avėti dirbant medicininį darbą. Tai avalynės tipas, skirtas: gydytojoms, slaugytojoms, laboratorijų, grožio salonų, SPA ir kt. darbuotojoms.

Apie moteriškos medicininės avalynės tendencijas pasakoja įmonės „Baltas Stilius“ vadovė Loreta Tiagun:

„Medicininė avalynė moterims skiriasi nuo įprastos, kasdieną avimos avalynės. Tai visiškai skirtingos prekės su savo tikslais ir savybėmis. Ką avėti kasdieną mes renkamės galvodami apie sezoną, stilių, madą, spalvas ir kitus visiškai individualius aspektus.  t.y. vasarą renkamės atviras basutes, o rudenį ir žiemą – uždaresnius, ilgesnius, šiltesnius batus, paisome stilių – jei einame į treniruotę avime sportinius batus, jei einame į renginį – proginę avalynę ir pan.

Sveikatos priežiūros specialistės ilgą laiką stovi, arba priešingai – daug juda, todėl visų pirma medicininė avalynė turi būti funkcionali. Avalynės paskirtis – saugoti pėdas ir kojas nuo bet kokių skysčių ar kitų medžiagų poveikio. Ji komfortiška, tausojanti, patogi. Kita funkcija – barjero sudarymas tarp darbuotojos ir paciento.

 Pastarojo meto moteriškoje med. avalynėje vyrauja tendencijos:
  • „Antimikrobinių” medžiagų naudojimas. Medžiagos naudojamos siekiant užkirsti kelią bakterijų, virusų ir kitų mikroorganizmų dauginimuisi ant avalynės paviršiaus. Tai padeda sumažinti infekcijų riziką medicinos įstaigose.
  • „Ergonomiškas” dizainas. Avalynė kuriama siekiant padėti darbuotojoms sumažinti nuovargį, susijusį su ilgalaikiu stovėjimu ar vaikščiojimu. Avalynė kuriama taip, kad mažintų ar eliminuotų profesinių traumų riziką, gerintų produktyvumą.
  • Medicininė avalynė gali būti kuriama, siekiant padėti moterims, turinčioms specifinių sveikatos sutrikimų pvz. venų varikozę. Avalynė palaiko kojų ir kulnų raumenis, padeda mažinti kojų nuovargį, stiprina kraujotaką.

Renkantis avalynę, skirtą darbui visada galite pasitarti su darbdaviu ar administracija. Atskiros įstaigos taiko (arba ne) skirtingus reikalavimus, priklausomai nuo pareigų ir pozicijos. Turbūt nereikia priminti, kad bet kokia avalynė turi būti tinkamai prižiūrima, reguliariai plaunama, dezinfekuojama, keičiama.“

UAB „Baltas Stilius“ – medicininė apranga ir medicininė avalynė moterims. Įmonė yra galiotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) atstovas Lietuvoje.  Čia galima įsigyti ne tik medicininė avalynės, bet ir įvairių modelių ir spalvų švarkų, chalatų, palaidinių, medicininių kostiumų ir kt.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37065553707
El. p.: info@baltasstilius.lt

Related Posts

Parašykite komentarą