medicininė apranga

KOI medicininė apranga

KOI medicininė apranga, KOI HAPPINESS arba tiesiog KOI – prekinis ženklas, kuris specializuojasi medicininės aprangos gamyboje.   Šiandien KOI HAPPINESS yra vienas iš žinomiausių ir pripažintų medicininės aprangos prekinių ženklų. Jų drabužiai naudojami įvairiose medicinos srityse ir visame pasaulyje, vertinami dėl savo kokybės, patvarumo ir stiliaus.

KOI istorija

KOI HAPPINESS istorija prasidėjo 2006 metaus mažame ir ankštame bute, Los Andžele (JAV). Ženklą kūrė dukros ir mamos tandemas. Tai medicinos seselė Kathy Peterson ir jos mama, kuri taip pat buvo medicinos darbuotoja. Moterys suprato, kad medicinos darbo rūbai turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir atrodyti gerai. Tai įkvėpė jas kurti aprangą, kuri ne tik atitiktų medicinos specialistų poreikius, bet ir būtų stilinga, madinga ir moderni. 2006 metais medicinos apranga, buvusi rinkoje, atrodė net tik mažai funkcionali, bet ir stilistiškai nepatraukli. Žodžiai „darbo drabužiai“, „stilius“ ir „mada“ nebuvo tolygūs, retai juos galima buvo išgirsti tame pačiame sakinyje.

KOI HAPPINESS misija skambėjo paprastai – „Pagaminkime darbo aprangą, kuria specialistai džiaugtųsi ir noriai dėvėtų!“

Kodėl KOI medicininė apranga tokia populiari?

KOI medicininė apranga greitai tapo populiari tarp medicinos specialistų, žinia sklido iš lūpų į lūpas apie kokybę ir dizainą. Prekinis ženklas įgijo daug lojalių klientų. Sėkmę lėmė viena iš pagrindinių vertybių – nuolatinis dėmesys ir rūpestis savo klientais, jų patogumu ir pasitenkinimu.

KOI medicininė apranga – praktiška ir funkcionali. Drabužiai yra sukonstruoti taip, kad būtų patogūs, patikimi. Tą patį galima pasakyti ir apie jų stilių. Įmonė siūlo daug skirtingų aprangos rūšių, pradedant nuo aprangos sukurtos specialiai vien tik slaugytojams, vien tik gydytojams arba vien tik vaikų specialistams.

KOI medicininė apranga  – tvarus verslas

Vienas iš KOI HAPPINESS drabužių pranašumų yra tai, kad jie gamyboje naudoja tik labai kokybiškas medžiagas. Drabužiai pagaminti iš aukščiausios kokybės audinių, kurios atlaiko ilgalaikį naudojimą, yra patogūs. Medicininė apranga ilgalaikė, ji lengvai skalbiama ir lyginama, dezinfekuojama, o tai labai svarbu dirbant sveikatos priežiūros srityje.

KOI HAPPINESS vykdo tvarumo iniciatyvas. Vienas jų projektų vadinasi „Pasodink medį“ (angl. „Plant a Tree”). Pagal šią iniciatyvą, už kiekvieno rūbo pardavimą iš specialios „Planet KOI“ kolekcijos, KOI HAPPINESS įmonė įsipareigoja pasodinti po medį. Tai yra viena iš iniciatyvų, kurios padeda saugoti mūsų planetą ir prisideda prie tvaraus verslo vystymosi.

Nuolatinis tobulėjimas

Visa tai pavertė KOI prekinį ženklą tikru favoritu medicininės aprangos rinkoje. Drabužiai patvarūs, patogūs ir funkcionalūs, taip pat jie spalvoti, unikalūs ir stilingi.  KOI nuolat tobulina ir testuoja savo kuriamą aprangą, prideda vis naujų dizaino detalių, eksperimentuoja su naujais audiniais ir procesais, kviečiasi žinomus dizainerius, siekdami, kad medicininė apranga būtų dar geresnė. KOI HAPPINESS įmonėje sakoma:  „…mes siekiame laimės, net judėdami po vieną dygsnį…“

UAB „Baltas Stilius“ prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir avalyne, yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) medicininės aprangos atstovas Lietuvoje. Čia galima įsigyti įvairių, šiuolaikiškų modelių: švarkų, chalatų, palaidinių, tunikų, kelnių, medicininių kostiumų.

UAB „Baltas Stilius“ parduodama medicininė apranga išsiskiria inovatyviais audiniais ir pluoštais, kokybe, stilingu dizainu, dideliu spalvų pasirinkimu.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37068555148
El. p.: info@baltasstilius.lt
www.baltasstilius.lt

Apie KOI prekinio ženklo atsiradimo istoriją anglų kalba skaitykite –  KOI HAPPINESS

Related Posts

Parašykite komentarą