PradžiaBlog’as

Blog’as

Medicinos įstaigos personalo apranga – skirtingos pareigos, skirtingi rūbai?

Ilgą laiką, buvo įprasta, kad medicinos darbuotojai rengiasi vienodais, identiškais baltais chalatais. Šita apranga simbolizavo tiek medicinos darbuotojo statusą, su juo siejamą atsakomybę, sveikatos priežiūros srities darbuotojų tarpusavio solidarumą. Ar būtinai klinikos darbuotojai turi rengtis vienodai? Ar klinikos darbuotojų – gydytojų, slaugių, administracijos darbuotojų – apranga gali skirtis? Kokias naujas galimybes suteikia aprangos diversifikacija pagal pareigas bei pagal statusą ir kaip tai prisideda prie saugesnės darbo aplinkos kūrimo? Apie tai pasakoja įmonės Baltas Stilius vadovė Loreta Tiagun.
Skaityti daugiau>>>

Daugkartinės veido kaukės

 

BALTAS STILIUS prekiauja daugkartinėmis veido kaukėms, kurių galima rasti net kelių modelių bei įvairių spalvų. Kaukės pagamintos iš minkšto, kvėpuojančio audinio, su reguliuojamu ausų kilpų dydžiu ir viela geresniam kontūro sudarymui aplink nosį. Suderinamos su filtrais (parduodamas atskirai).K aukės daugkartinio naudojimo, jas galima plauti. Norėdami geriausiai suderinti spalvas, rekomenduojame derinti tos pačios kolekcijos viršutines dalis ir kelnes. 

Ieškokite fizinėje BALTAS STILIUS parduotuvėje, taip pat tenai galima užsisakyti norimų spalvų ir raštų iš specialaus katalogo.

Skaityti daugiau>>>

Medicinos įstaigos personalo apranga – kaip atrodyti dalykiškai, bet stilingai?

Medicinos darbuotojų aprangos pirminė paskirtis – pabrėžti mediko statusą ir jo profesionalumą, užtikrinti švarą, sterilumą, saugumą ir padėti atskirti medicinos darbuotojus bei jų pacientus. Greta to, medicinos darbuotojai – tiek vyrai, tiek moterys – nori patraukliai, stilingai atrodyti ir gerai jaustis. Ar įmanoma atrodyti dalykiškai, profesionaliai ir – stilingai? Tikrai taip. Apie tai, kokiomis stiliaus taisyklėmis rekomenduojama vadovautis medicinos darbuotojams, pasakoja įmonės Baltas Stilius vadovė Loreta Tiagun.

Skaityti daugiau>>>

Medicinos įstaigos personalo apranga – ką pasirinkti vasarą?

Vasarą, visi ieško sprendimų – ką apsirengti, kad karštis nevargintų ir galėtum jaustis komfortabiliai? Tos pačios problemos kyla ir sveikatos priežiūros specialistams. Be to, jų aprangą varžo eilė kitų reikalavimų – nepriekaištinga higiena ir švara, patogumas ir išvaizda, tinkama reprezentuoti tiek gydytojo profesiją, tiek konkrečią gydymo įstaigą. Ką reikia žinoti, renkant aprangą medicinos personalui? Apie tai pasakoja įmonės Baltas Stilius vadovė Loreta Tiagun.

Skaityti daugiau>>>

Spalvų poveikis Jums ir Jūsų pacientui

Mes gyvename spalvų pasaulyje. Su spalva susiduriame nuo pat lopšio, kai mama virš lovytės pakabina spalvotus žaisliukus. Sakoma, kad vaikai jau nuo trijų mėnesių pradeda skirti kai kurias spalvas. Įvairūs ir sudėtingi mechanizmai formuoja augančio žmogučio psichologiją, požiūrį į spalvas. Beveik kiekvienas žmogus turi savo mėgstamą spalvą. Jas galima jausti savyje. Spalvų terapijos specialistai pagal žmogaus vidinę spalvą gali nustatyti kūno negalavimo vietas. Spalvos turi įtaką žmogaus psichologinei ir fiziologinei būsenai. Spalva labai stipriai veikia emocinius išgyvenimus.


Skaityti daugiau>>>

 

Medicininė apranga internetu

Medikų darbui reikalinga medicininė apranga. Nori to ar nenori, tai yra būtinybė. Kai kuriems darbo drabužiai suteikiami darbovietėje, kitiems gi, darbo drabužius tenka įsigyti patiems. Iš dalies tai gerai, nes galima pasirinkti patikusią aprangą. Tačiau medicininės aprangos parduotuvių nėra daug. Siūtis – užima daug laiko ir yra brangu. O jeigu gyveni ne didmiestyje, galimybė nusipirkti norimą medicininę aprangą lygi nuliui. Todėl išeitimi tampa internetinės parduotuvės, kuriose būna platus aprangos pasiūlymas ir geros kainos. Internetinės parduotuvės dažnai daro akcijas ir super pasiūlymus, dėl tos priežasties taip pat apsimoka pirkti.


Skaityti daugiau>>>

 

Kodėl sveikiau avėti odinę avalynę?

Gydytojų darbe be galo svarbus nevaržomas judėjimas ir komfortas, todėl tinkama avalynė vaidina be galo svarbų vaidmenį. Ne paslaptis, kad dažnas gydytojas kenčia kojų ir nugaros skausmus dėl nepertraukiamo judėjimo, ilgų valandų ant kojų. Tai ypač aktualu chirurgams, operuojantiems po keletą, o kartais ir keliolika valandų. Taip pat pagalbiniam personalui. Tai aktualu – visiems aktyviai dirbantiems.


Skaityti daugiau>>>

 

Medicinos įstaigos personalo apranga ir mados tendencijos – ar tai suderinama?

Tradiciškai, medicinos personalą atpažindavome pagal ilgus baltus laboratorinius chalatus. Tačiau pastaraisiais metais medicinos personalo apranga labai pasikeitė. Paprasti ir kartais nepraktiški rūbai išnyko, – šiandien medicinos įstaigų darbuotojai gali džiaugtis modernia, madinga ir patogia apranga.


Skaityti daugiau>>>

 

Kaip šiandienos sveikatos priežiūros specialistams atrodyti madingiems?

Stiliaus ir mados tendencijos ateina ir išeina. Ilgą laiką atrodė, kad kas jau kas, bet sveikatos priežiūros specialistų ir medicinos personalo apranga lieka tokia pati. Laimei, per pastaruosius kelerius metus situacija pasikeitė. Šiandien medicinos personalas džiaugiasi daugybe stilingų drabužių, kurie darbo aplinką daro šiek tiek jaukesnę ir smagesnę.


Skaityti daugiau>>>

Vardinės kortelės, laikikliai, jų priedai ir kiti aksesuarai

UAB „Baltas Stilius“ prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia rasite ne tik drabužių, bet ir išskirtinių medicinininių aksesuarų, Betsey Johnson® vardinių kortelių, laikiklių ir kitų priedų. Šiandien medicinos personalas džiaugiasi daugybe stilingų ir funkcionalių aksesuarų, kurie darbo aplinką daro šiek tiek jaukesnę ir smagesnę..


Skaityti daugiau>>>